piątek, 1 maja 2015

Jak zacząć ćwiczyć part 2 ?!


Dzisiaj dla Was dalszy ciąg postu ''Jak zacząć ćwiczyć'' :) Jeśli jeszcze nie czytałeś pierwszej części to zapraszam tutaj: KLIK 
Każdy z nas kiedyś coś zaczął, a z początkami często związane są różne dylematy. Z reguły się wstydzimy, myślimy, że w życiu nie uda nam się osiągnąć zadowalających efektów, czy wytrwać w postanowieniu. Najważniejsze w początkach to: POZYTYWNE NASTAWIENIE. ! 

  1. Po pierwsze to: ZACZNIJ OD TEGO CO LUBISZ. W moim przypadku to była intensywniejsza jazda na rolkach (uwielbiam rolki <3) oraz skakanie na skakance, to drugie jest dobre na cardio i pomaga w spaleniu oponki na brzuszku :D Chociaż ja swoją spalam i spalam.. a do lata tak mało czasu! 
  2. Po drugie najlepiej ćwiczy się z kimś :D (to jest rada dla kobiet. Bo z tego co wiem, mężczyźni wolą ćwiczyć samotnie :P) 
  3. Trzy! Polecam czytanie branżowych czasopism, z którym możemy dowiedzieć się tego: co ćwiczyć, jak często i z jaką intensywnością. Do tego jeśli ktoś ma problem z jedzeniem, to można tam znaleźć różne ciekawe dietki. 
  4. Cztery. Nie poddawaj się gdy na początku nie wychodzi! Bo jak to mówią ''uczony z nieba nie spada''! 


A na koniec męska inspiracja od K.K : 
''Chcesz zacząć ćwiczyć? To zrób to.
Bo dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane!
Więc zacznij już dziś! '' 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz