sobota, 2 maja 2015

Z kobiecego punktu widzenia: TYPY mężczyzn


Pomysł na tego posta miałam już dawno, ale w końcu przyszedł czas jego realizacji :D Aby określić typy naszych kochanych mężczyzn, korzystałam zarówno z przeżyć moich jak i znajomych. Powiem, że wyszła całkiem niezła lista :D

Może zaczniemy od tego najbardziej pożądanego typu :

Dżentelmen/romantyk - przemiły gościu, zawsze ma na uwadze nasze dobro, zabiera nas na romantyczne randki, wręcza prezenty i drobne upominki, pamięta o rocznicach, urodzinach, po prostu stara się jak nikt. Jest WSPANIAŁY. Można określić go jako wymarzonego typa każdej kobiety. Jednak z doświadczenia wiem, że w praktyce już nie ma tak kolorowo, bo ten model jest nieco przesłodzony.

Zbok/świnia - tym typem faceta przesiąknięte są zarówno kluby jak i różnej maści portale randkowe. Jemu zależy tylko i wyłącznie na seksie, oraz zaspokojeniu własnego EGO. Jest w stanie starać się o Ciebie długi czas, ale gdy tylko zaliczy - ZNIKA. Moim zdaniem ludzie są jacy są, dużo osób korzysta z relacji typu ''seks bez zobowiązań''.. ale stary! Graj w otwarte karty, bo nie wszystkie kobiety chcą marnować czas na takiego kogoś jak ty.

Chciałbym, ale boje się - UWIELBIAM, UWIELBIAM, UWIELBIAM.  Z reguły są to mężczyźni, którym nic nie brakuje, wyluzowani, mili, z  poczuciem humoru. Ale jak przychodzi co do czego, to chodzą wokół kobiet jak małe dzieci, strasznie długo przeciągając ''grę wstępną''. Dla nich lepiej by było, jakby to kobieta przejęła stery i dążyła co celu jakim jest zdobycie mężczyzny. Ja zawsze twierdziłam, że po kobietach widać czy czegoś chcą czy nie, zresztą tak jest raczej w moim przypadku. Więc chłopie- przestań rozkminiać życie i w końcu zacznij działać! ;)

Desperat - typ, który chce być w związku już po pierwszej randce... (trzy kropki nienawiści).

Status związku ''zajęty'', ''zaręczony'', ''żonaty'' - oj to jest jeden z moich faworytów. Zajęty facet szuka sobie innej panienki tylko po to, żeby się dowartościować. Tutaj zawsze mi żal dwóch osób -  kobiet. Bo jedna - ta z którą jest dany mężczyzna,  o niczym nie wie, żyje w błogiej nieświadomości i twierdzi, że jej związek jest idealny. A ta druga - no cóż.. można określić ją jako idiotkę, bo wierzy w to, że wygra w tym pojedynku. Mężczyzna zaś do czasu aż wszystko dobrze się układa jest szczęśliwy.

Dołujący się na wstępie - piszesz z kimś jakiś czas, jako kobieta wykazujesz zainteresowanie, starasz się żeby zrozumiał, że Ci się podoba, a on zapodaje tekstem typu: ''Ty to dla mnie za wysoki level, nie te progi'' albo ''wiesz, koleguję się z Twoim byłym''. Jak jeszcze to pierwsze mogę zrozumieć, bo czasem ludzie potrafią ubzdurać sobie różne głupoty, tak to drugie.. ah. Skwituje to jednym zdaniem: co było a nie jest, nie pisze się w rejestr! ;) Kiedyś w końcu trzeba zacząć nowy rozdział!

Połączenie romantyka i chama - z tego co wiem, to ten typ jest jednym z najbardziej pociągających. Kobiety potrzebują zarówno romantycznych gestów, ale i też tego, żeby facet w określonych sytuacjach okazał się chamem i nosił spodnie w tym związku!

Dalej można by wymieniać i wymieniać, ale tak poglądowo mamy co nie co ;) Fakt jest też taki, że My kobiety nieraz za dużo wymagamy i zbyt szybko skreślamy godnych uwagi kandydatów nie dając im się rozwinąć. Bo jak wiadomo, wiele osób zyskuje przy głębszym poznaniu ;)


4 komentarze:

 1. Dobrze to opisalas, też uważam że ten ostatni typ to jest to!!!!!, dla kobiet , oczywiscie z mojego ,, chlopskiego ,,punktu widzenia! Ale jako pół-romantyk, ta druga połowa to nie cham!!! Proszę zmien określenie w swojej typologii.
  Pewne doświadczenie mnie do tego skłoniło do tego wniosku. ,,,,,,........., usłyszałem przypadkiem rozmowę dwóch kobiet, jedna z nich szlochala , na pytanie drugiej co się stało ?, odpowiedziała,,,,, mój mnie nie kocha, skąd wiesz,,, bo mnie nie bije!!!!!.....,.,, Proponuje romantyk -realista . czyli, zdecydowany, opiekuńczy, godny zaufania , ot taka sobie opoka, ale twoja!:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-! :-! :-! :-! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takie określenie wzięłam z męskiego portalu, pisanego przez mężczyzn ;) tam nawet było napisane dosadniej jako romantyk-skurwie**. Co nie zmienia faktu, że masz racje.
   Pozdrawiam :)

   Usuń
 2. Musze potwierdzić, że coś w tym jest ;)

  OdpowiedzUsuń