piątek, 20 maja 2016

Lunch do przygotowania w 5 minut - idealny do pracy!


Jak już pewnie zauważyliście, to jestem zwolenniczką szybkich rozwiązań. W dzisiejszym świecie żyjemy w ciągłym biegu, więc w tygodniu nawet nie mamy czasu, żeby spędzać kilka dobrych godzin w kuchni na przygotowywaniu posiłków. Czasami też sama się łapie na tym, że chce się zdrowo odżywiać, gotować odpowiednie posiłki by się dobrze czuć, ale nie raz kompletnie nie mam na to czasu, bo jest milion innych spraw do załatwienia w międzyczasie.
Dlatego też w miarę możliwości staram się łączyć prostotę, zdrowie i smak w jednym! Do tego, żeby wszystko dało się zrobić w jak najkrótszym czasie :)
I po tym całym wstępie chciałabym Wam zaproponować fajną opcję na szybki lunch w pracy :) W sumie składniki mogą być tutaj dowolne: począwszy od sera, a skończywszy na różnorodnych warzywach :) Tak, tak wiem.. zaraz powiedziecie, że przecież ser nie jest fit! Ale w mojej opinii, dieta musi być zbilansowana, nieprzesadzona w żadną ze stron, dlatego jeden plasterek sera czy dwa Nam nie zaszkodzą :D Do tego jakaś drobiowa szyneczka, rukola, papryka i pomidor. Można dodać też odrobinę pesto i będzie pysznie! :) Wszystko razem grilujemy w opiekaczu przez ok 5 minut i możemy się zajadać!
Smacznego!

Love, Sabciaa :***

2 komentarze: