piątek, 9 października 2015

ćwiczenia na klatę piersiową, plecy i ramiona - dla początkujących


Sama po sobie wiem, że najtrudniej zacząć! Znajdujemy wtedy milion wymówek: ''a bo mi się nie chce'', ''a po co komu to'', ''przecież spocę się za bardzo'', ''nawet nie wiem co ćwiczyć''. Ale w takich wypadkach dobrze, że są internety! i dobrze, że jest YOUTUBE! :D  W tych postach będę Wam przedstawiać moje ulubione i myślę, że zarazem fajne filmiki z ćwiczeniami. Jedne pewnie będą Wam znane, inne może mniej.
W dzisiejszym wpisie zajmiemy się TOP 3 filmikami z ćwiczeniami na plecy, klatkę piersiową i ramiona. TOP 3 dlatego, że po połączeniu tych filmików, możemy sobie stworzyć fajny, 45 minutowy trening wliczając w to rozgrzewkę.

1.) 10 minutowy trening ramion razem z Mel. B 


2.) 10 minutowy trening pleców i klatki piersiowej razem z Mel. B


3.) 20 minutowy trening pleców i klatki piersiowej razem z Natalią Gacką Zacznij od dziś! :D Nie ma co znajdować kolejnych, bezsensownych wymówek. Nie musisz przecież wyglądać jak kulturystka/kulturysta! Zrób to dla siebie, lepszego samopoczucia i zdrowia :) 

Miłego wieczoru, 
Love Sabcia ;*** 

2 komentarze:

  1. Motywujący post. Też ostatnio zaczęłam wykonywać ćwiczenia ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ćwiczenia na obwisłe ramiona to jednak podstawa. Osobiście bardzo chwalę sobie ćwiczenia ze skakanką, które świetnie się sprawdzają i są proste do wykonania dla kobiet w każdym wieku ;)

    OdpowiedzUsuń