poniedziałek, 6 października 2014

Bransoletka z czarnego rzemyka !


Dzień dobry! :) U mnie dzisiaj słonko świeci, dobry humor od rana, także jest bardzo pozytywnie. A jak tam u Was? To już chyba ostatnie takie ciepłe dni, więc warto korzystać i ruszyć się z domu. Z racji tego, że taka piękna pogoda na dworze, biżuteria dzisiaj troszkę dołująca.. a pisze dlatego tak, że dla mnie kolor CZARNY jest dołujący. Fakt, że to klasyka klasyki i pasuje do wszystkiego, ale nic nie zmieni faktu, że jest to kolor BURY ( może to lepsze określenie, niż dołujący :D ) Bransoletka powstała z czarnego rzemyka naturalnego i metalowych elementów. Jako dodatek występuje metalowy konik i kryształek swarovskiego ( to jest odmiana jet). Sama też nie wiem, czemu tak długo nie wiedziałam o istnieniu tego pięknego konika! aj! kupiłam i zapomniałam o nim całkowicie! A jest wspaniały! :D 


Ciągle też pracuję nad jakością zdjęć, staram się jak mogę i dochodzę do wniosku, że już długo bez Photoshopa się nie obejdę. To chyba ten czas aby w niego zainwestować te parę stówek. Jednak jedno jest pewne, im więcej robię zdjęć, tym one lepiej wychodzą! :) 

Ps. niedługo zaczną się pojawiać posty kulinarne! Oj.. tyle czasu się do tego zabierałam, ale TAAK w końcu będziecie mogli poczytać o moich wybrykach w kuchni! 

Buźki! Miłego dnia! 

2 komentarze: