czwartek, 17 września 2015

Są ludzie, przy których stajemy się lepszą wersją siebie :)

*zdjęcie - źródło internet

''Cisza przyjacielu, rozdziela bardziej niż przestrzeń. Cisza przyjacielu nie przynosi słów, cisza zabija nawet myśli''. 

W raz z wiekiem i doświadczeniami jakie nas do tej pory spotkały wyrabiamy sobie pewne poglądy, patrzymy inaczej na pewne kwestie, dobieramy inne słowa, nieraz jesteśmy bardziej wrażliwsi niż kiedyś. Moje życie i doświadczenia nauczyły mnie, że liczy się jakość, a nie ilość! I to zarówno w kwestiach materialnych, jak i towarzyskich. Kiedy jest się ''hot 16'' lub ''hot 17''- najbardziej liczy się ilość. Im więcej znajomych - tym lepiej, im więcej chłopaków ''do przelizania'' - tym lepiej, im więcej fałszywych koleżanek - tym lepiej?! Ojeju... wtedy to ma się siano w głowie ;) ale każdy wiek, ma swój urok i wszystko trzeba przeżyć, bo jak to mówią - WSZYSTKO JEST DLA LUDZI
Im ten nasz rocznik wybija coraz większą cyfrę, tym też inaczej zaczynamy patrzeć na świat. I bez względu na to co bym teraz nie napisała, każdy to zrozumie dopiero po czasie, wtedy kiedy przeżyje pewne sprawy i dojdzie do takiego punktu, w którym znajduje się dana osoba pisząca te mądrości :)

Dlatego też chciałam Wam powiedzieć, abyście otaczali się ludźmi, którzy: 
 • doceniają to jacy jesteście, 
 • nie próbują Was na siłę zmienić, tylko akceptują Wasze wady i zalety, 
 • są w stanie zaakceptować, Waszą nawet najbardziej kretyńską decyzję, bo w końcu to Wasze życie,
 • potrafią doradzić, ale nie obrażają się, gdy wybierzecie inną drogę, 
 • nie wpływają na Wasz osąd w ocenianiu innych ludzi, 
 • akceptują to kogo chcecie obdarzyć głębszym uczuciem, pomimo tego, że czasem mogą nie tolerować tej ''drugiej połówki'' :P
 • możecie liczyć na nich zawsze, bez względu na wszystko i przy nich stajecie się lepszą, zajebistą wersją siebie! :) 
Love, Sabcia ;*** 

2 komentarze:

 1. nie mamy wpływu na rodzinę, nie do końca na sąsiadów czy współpracowników, ale przyjaciół możemy sobie dobrać. i warto wybrzydzać i wymagać. ludzie, którymi się otaczamy mają ogromny wpływ na nas i na nasze życie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dokładnie, trzeba się otaczać odpowiednimi ludźmi. Przyjaciół nie trzeba mieć zbyt wielu, ważne by byli prawdziwi ;)

  OdpowiedzUsuń